آخرین خبرها
خانه / 16 و 35 میلیمتری

16 و 35 میلیمتری

دوستان از بزرگواری شماست اگر به پاس زبان پارسی گفتگوی ما با نگارش رسمی باشد.

گاری شکسته Broken Cart

نویسنده، تدوینگر و کارگردان: سعید شاه حسینی مدیر فیلمبرداری: غلامعلی نوروزی مدت:17 دقیقه داستانی 35 میلیمتری سال تولید:1382 مردی دوره گرد با گاری کهنه و الاغ فرتوتش آپارات قراضه ای را به روستا می برد تا برای مردم فیلم نمایش دهد. آپارات خوب کار نمی کند. مردم می روند به جز دختر بچه ای که شیفته ی کار مرد است. ... بیشتر بخوانید »

شب های خستگی The Night of the Tiredness

نویسنده،کارگردان و تدوینگر: سعید شاه حسینی فیلمبردار:غلامعلی نوروزی قطع: 16 م.م. داستانی مدت:25 دقیقه سال تولید: 1373 خلاصه: نویسنده ای بیمار درباره ی سربازی می نویسد که در تلویزیون دیده است. هنگامی که او در سفری ذهنی با سرباز همراه می شود با همان چیزهایی رو به رو می شود که در تلویزیون ندیده است و با پایانی متضاد. A ... بیشتر بخوانید »

روز سکوت و کار The Day of Silence and Labour

نویسنده،کارگردان : سعید شاه حسینی فیلمبردار:غلامعلی نوروزی تدوینگر: مهدی اسدی قطع: 16 م.م. داستانی مدت: 11 دقیقه سال تولید: 1373 خلاصه: پسری به همراه یک مرد در قبرستان ماشینهای اسقاطی کار می کند.پسر کلافه است و مرد عصبی. پسر در خیال خود پس از یک درگیری با مرد از آنجا می گریزد اما سیلی مرد خیال او را به پایان ... بیشتر بخوانید »

امید Hope

نویسنده،کارگردان و تدینگر: سعید شاه حسینی فیلمبردار:غلامعلی نوروزی قطع: 16 م.م. داستانی مدت: 7 دقیقه سال تولید: 1373 خلاصه: کودکی برای یافتن سینما به مکانی می رسد که ویرانه ای از یک سینمای تابستانی در آن جاست.   A film by: Saeed Shahhosseini 1994 16MM 7 min A  children seeking for a cinema salon. After afew  minutes he finds an ... بیشتر بخوانید »

?????? ???? 8 ??