خانه / زندگی Biography / سعید شاه حسینی Saeed Shahhosseini

سعید شاه حسینی Saeed Shahhosseini

متولد سال 1351 در اراك. تحصیلات کارشناسی کارگردانی سینما از دانشگاه هنر، تهران، کارشناسی ارشد سینما از دانشگاه هنر، تهران و دکترای ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی. 

ساخت فیلم های کوتاه، مستند و داستانی و مجموعه های مستند تلویزیونی.

عضو هیئت علمی دانشگاه اراک

.Saeed Shahhosseini. born in 1972, Iran. Ph.D in Commution ,MA & BA in Cinema

.Filmmaker and Educator

.Directing  films including short fictions and documentaries and  TV seires

Faculty member of Arak University

انتشار توسط 8 تم

درباره‌ی admin

4 نظر

 1. افتخار بزرگیه که استادی مثل شما دارم … همیشه به این موضوع مفتخرم

 2. استاد ارجمندم، دکتر سعید شاه‌حسینی
  نمی‌دانم چه شد که گشتم و گشتم تا به این صفحه رسیدم، درست مثل افسانه‌هایی که قهرمانش، با پشت سر گذاشتن سختی‌ها و دیدن فراز و فرودهایی، بالاخره می‌رسد به جایی که باید برسد.
  برادر فرزانه‌ام، سال‌هاست ندیده بودمت و وقتی این سایت هنری و وزین سرشار از کارنامه‌های هنری و ادبی درخشان شما را دیدم، اغراق نکرده‌ام اگر بگویم از خوشحالی در پوستم نگنجیدم. درست است که جبران خلیل جبران گفته «رابطه قلبی دو دوست، نیاز به بیان الفاظ و عبارات ندارد»، اما مارکز بزرگ هم گفته «دوست واقعی کسی است که دست‌هایت را بگیرد و قلبت را لمس کند» و من می‌خواهم دو کلمه از قلبم بگویم درباره شمای دوست شفیق.
  من ترکمن، که اسمم یوسف قوجق هست و سر سوزن ذوقی دارم در نوشتن، افتخار می‌کنم به همان چند دیداری که با شمای هنرمند فرزانه داشته‌ام. بی‌تعارف عرض می‌کنم که آن چند دیدار حضوری و گپ و گفت با شما در چندین سال پیش، همواره از بهترین فرصت‌های زندگی من بوده.
  دوستت دارم و بهترین‌ها را برایتان آرزو می‌کنم.
  با احترام، برادر کوچک شما، یوسف قوجق

  • سعید شاه حسینی

   برادر عزیزم آقا یوسف
   امشب گفتم سری به وب سایت بزنم ببینم در چه حال است نمی دانستم که چه حال خوبی پیدا خواهم کرد. چقدر خوشحالم کردی. همیشه دوست داشتم از داستانهایت فیلمی بسازم. یادت هست. ارادت من بیشتر و بزرگی تو همیشگی است برایم. از این که روزگار بین ما فاصله ی مکانی گذارده بگذریم اما خودت بهتر می دانی که ما نزدیکیم. منت می گذاری که گاه از این صفحات دیداری می کنی.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

یک + 5 =